News

Projektowanie i produkcja dedykowanych urządzeń elektronicznych oraz RFID

Netronix jako firma ściśle związana z polską branżą elektroniczną z powodzeniem i od wielu lat kompleksowo opracowuje oraz realizuje dedykowane projekty urządzeń elektronicznych.

Dysponując ugruntowaną pozycją na rynku, odpowiednim zapleczem technologicznym oraz ludzkim, realizujemy kompleksowo wszelkie projekty od fazy opracowania strony sprzętowej oraz programistycznej, przez fazę prototypu, aż do fazy gotowego produktu. Odciążamy naszych klientów na każdym etapie projektowania urządzenia elektronicznego, dzięki czemu mogą oni skupić się spokojnie na innych aspektach swojej działalności.

Netronix jako Authorized Design Partner firmy Microchip w Polsce

Microchip Authorized Design Partner Wraz z początkiem 2014 roku firma Netronix została pozytywnie zweryfikowana przez firmę Microchip otrzymując status Authorized Design Partner w Polsce. Otrzymanie tego wyróżnienia oraz obecność naszej firmy w elitarnym gronie autoryzowanych pracowni projektowych jest zwieńczeniem naszej dotychczasowej działalności oraz potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas kompleksowych usług projektowania urządzeń elektronicznych.

Jeśli zatem nie posiadają Państwo odpowiednich warunków technologicznych do jego opracowania służmy profesjonalnym doradztwem oraz kompleksową jego realizacją na każdym z etapów: