Produkty RFID

Produkty RFID

Nasza działalność od początku istnienia firmy czyli już od 18 lat związana jest z technologią identyfikacji zbliżeniowej RFID. Ścisła specjalizacja, dostęp do najnowszych technologii oraz konsekwentna praca, umożliwiły nam opracowanie i produkcję nowoczesnych, polskich oraz konkurencyjnych cenowo produktów RFID, które znajdują swoje zastosowanie na całym świecie.

Jesteśmy jest producentem m.in.

Naścienne czytniki RFID serii UW

Czytniki naścienne serii UW, MW

Biurkowe czytniki RFID serii PAC

Czytniki biurkowe serii PAC

Czytniki RFID z interfejsem 1-Wire serii PLA

Czytniki 1-Wire serii PLA

Moduły RFID serii CTU

Moduły CTU

Moduły RFID serii MICRO

Moduły MICRO

Moduły RFID serii NANO

Moduły NANO

oraz akcesoriów dla aplikacji RFID w tym anten oraz dedykowanych urządzeniom Netronix zestawów uruchomieniowych NANOdem oraz MICROdem.

Coraz większa popularność technologii RFID sprawia, iż nasze produkty znajdują z powodzeniem swoje zastosowanie w wielu aplikacjach takich jak m.in.:

Poza ofertą uniwersalnych modułów oraz czytników RFID dostępnych stale w ofercie firma Netronix świadczy usługi projektowania urządzeń RFID na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu istnieje możliwość ścisłego dopasowania zaprojektowanego urządzenia RFID do specyfiki aplikacji docelowej.

W razie wszelkich pytań odnośnie projektowania urządzeń RFID prosimy o kontakt e-mail pod adresem netronix@netronix.pl, lub telefonicznie pod numerem +48 (22) 436 01 00

Urządzenia elektroniczne

Urządzenia elektroniczne

Niezależnie od urządzeń RFID firma Netronix posiada również w swojej stałej ofercie szereg urządzeń komunikacyjnych dla automatyki i przemysłu. Projektowane oraz produkowane przez naszą firmę urządzenia znajdują swoje zastosowanie m.in w aplikacjach automatyki przemysłowej i komercyjnej, aplikacjach bezpieczeństwa, nadzoru, kontroli dostępu oraz wielu innych.

Sterowniki szafek basenowych

MSSB1 to moduł sterownika kontroli dostępu dla zamków szafkowych stosowanych m.in. w klubach fitness, pływalniach, uczelniach, lub wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba obsługi systemów szatniowych z dostępem przyznawanym użytkownikom na podstawie kart, lub transponderów zbliżeniowych RFID.
Sterownik MSSB1 może współpracować z każdym dostępnym w naszej ofercie modułem RFID, obsługującym komunikację po interfejsie 1-Wire (DALLAS DS1990). Pojedynczy sterownik może obsłużyć do 16 zamków. Dzięki modułom rozszerzeniowym MSSBL oraz MSSBR-8 możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności sterownika o wyświetlacz numeryczny oraz obsługę dodatkowych 8 zamków.

Urządzenia internetowe

AGEDI jest urządzeniem służącym do monitorowania parametrów odczytywanych z urządzeń trzecich poprzez interfejs szeregowy z protokołem MODBUS RTU.

Urządzenie jest w stanie cyklicznie odczytywać temperaturę otoczenia mierzoną przez dwa czujniki temperatury z rodziny DS1920 podłączone do interfejsu 1-Wire. Urządzenie jest również wyposażone w 8 portów I/O pozwalających na zdalny odczyt/zmianę ich stanu.

Konwertery interfejsów komunikacyjnych

COTER to rodzina konwerterów interfejsów komunikacyjnych, które umożliwiają łączność danych dla specyficznych urządzeń szeregowych poprzez interfejs Ethernet oraz USB.
Dostępne modele konwerterów COTER to:

Projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych

Projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych

Netronix jako firma ściśle związana z polską branżą elektroniczną od wielu lat kompleksowo opracowuje oraz realizuje dedykowane projekty urządzeń elektronicznych.

Dysponując ugruntowaną pozycją na rynku, odpowiednim zapleczem technologicznym oraz ludzkim, realizujemy kompleksowo wszelkie projekty od fazy opracowania strony sprzętowej oraz programistycznej, przez fazę prototypu, aż do fazy gotowego produktu. Odciążamy naszych klientów na każdym etapie projektowania urządzenia elektronicznego, dzięki czemu mogą oni skupić się spokojnie na innych apektach swojej działalności.

Jeśli zatem nie posiadają Państwo odpowiednich warunków technologicznych do jego opracowania służmy profesjonalnym doradztwem oraz kompleksową jego realizacją na każdym z etapów:

Microchip Authorized Design Partner

Wraz z początkiem 2014 roku firma Netronix została pozytywnie zweryfikowana przez firmę Microchip otrzymując status Authorized Design Partner w Polsce. Otrzymanie tego wyróżnienia oraz obecność naszej firmy w elitarnym gronie autoryzowanych pracowni projektowych jest zwieńczeniem naszej dotychczasowej działalności oraz potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas kompleksowych usług projektowania urządzeń elektronicznych.

Cztery fazy powstawania urządzeń elektronicznych:

Faza 1
Faza 1: Planowanie założeń do projektu, opracowanie kosztorysu i ustalenie terminu realizacji
Faza 2
Faza 2: Budowa działającego prototypu urządzenia, wykonanie projektu elektroniki i napisanie oprogramowania sterującego
Faza 3
Faza 3: Przekazanie prototypu urządzenia do testu i weryfikacji przez klienta
Faza 4
Faza 4: Przygotowanie produktu do produkcji masowej i wprowadzenia go na rynek. Opracowanie dokumentacji technicznej oraz użytkowej

Ważna informacja
W razie wszelkich pytań odnośnie projektowania urządzeń elektronicznych prosimy o kontakt e-mail pod adresem produkcja@netronix.pl, lub telefonicznie pod numerem +48 (22) 436 01 00

Oprogramowanie

Oprogramowanie

Dostarczamy klientom autorskie oprogramowanie narzędziowe, które służy prostemu oraz szybkiemu wdrożeniu naszych produktów w konkretnej aplikacji klienta. Oprogramowanie dostępne na naszej stronie jest całkowicie bezpłatne.

NACS

NACS

Accessconfig

Accessconfig

Nefig

Nefig

Discoverer

Discoverer

Framer-CAN

Framer-CAN

Framer

Framer

Netronix Access Control System

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń RFID przyczyniło się do powstania naszego flagowego oprogramowania jakim jest Netronix Access Control System

System NACS służy kontroli dostępu do strzeżonych stref, pomiędzy którymi przejścia chronione są przy pomocy czytników kart zbliżeniowych firmy Netronix. Konfiguracja systemu NACS oparta jest na definicji obiektów takich jak urządzenie, użytkownik, strefa itd. które łączą się ze sobą tworząc pełna konfigurację systemu. System NACS jest systemem scentralizowanym, w którym wszystkie komunikaty o zdarzeniach pochodzące od czytników trafiają do serwera nadzorczego i to on podejmuję decyzję jaką akcję ma wykonać dane urządzenie jako reakcję.

Współpraca z Netronix to zawsze właściwa decyzja!

Nie spoczywając na laurach, zmieniamy się wraz ze zmieniającym się rynkiem.
Naszym klientom oferujemy nie tylko gotowe produkty, ale także indywidualne rozwiązania.