Firma Digital Systems dysponuje w swojej ofercie najwyższej jakości lokalizatorami GPS Tytan®SAT DS540/DS520, przeznaczonymi dla aplikacji śledzenia i zarządzania flotami pojazdów. Urządzenia te łącząc się z serwerem aplikacji GPS poprzez sieć GSM, przesyłają szereg informacji nt. m.in. bieżącego położenia pojazdu, jego prędkości oraz innych danych zbieranych za pośrednictwem interfejsu CAN oraz RS485 takich jak m.in. poziomu i zużycia paliwa, obrotów, obciążenia i temperatury silnika, danych tachografu oraz takich informacji dotyczących bezpieczeństwa pojazdu jak m.in. otwarcie drzwi i pokryw, zamykanie i otwieranie pojazdu pilotem czy uruchomienie systemu alarmowego pojazdu.

Z kolei dzięki obsłudze interfejsu 1-Wire centralki Tytan®SAT DS540/DS520 mogą współpracować z czytnikami RFID serii PLA firmy Netronix, obsługując dodatkową funkcjonalność związaną z identyfikacją kierowcy, która może odbywać się za pośrednictwem kart i transponderów RFID pracujących w standardach MIFARE® Classic (13,65MHz) lub Unique/HITAG2 (125kHz).

Współpraca czytników RFID 1-Wire serii PLA z lokalizatorami GPS Tytan®SAT DS540/DS520 firmy Digital Systems

Jest to niezwykle ważna informacja dla każdego zarządcy systemów flotowych w średnich i dużych przedsiębiorstwach, pozwalająca na optymalizację kosztów i kontrolę wydatków na paliwo, przeglądy, koszty pracownicze i wiele innych. Identyfikacja kierowcy pozwala na automatyczne przypisywanie pracowników do użytkowanego pojazdu, a dzięki technologii RFID możemy zbierać takie dane jak m.in.:

  • czas pracy kierowców - np. handlowców,
  • czas użytkowania danego pojazdu, z podziałem na czas pracy służbowej i ew. prywatnej,
  • liczba przejechanych kilometrów na kierowcę,
  • a dodatkowo RFID stanowi zabezpieczenie przed nieautoryzowanym użyciem pojazdu - bez posiadania odpowiedniej pastylki lub karty zbliżeniowej odblokowanie zapłonu nie będzie możliwe.

Współpracujące urządzenia

PLA-R6L
  • Nowy

PLA-R6L

PLA-D6L
  • Nowy

PLA-D6L

PLA-2DK

PLA-2DK

PLA-MDL

PLA-MDL

PLA-UDK

PLA-UDK

Potrzebujesz więcej informacji nt. współpracy urządzeń Tytan®SAT DS540/DS520
z czytnikami RFID serii PLA?
Napisz do Nas!

Współpraca z Netronix to zawsze właściwa decyzja!

Nie spoczywając na laurach, zmieniamy się wraz ze zmieniającym się rynkiem.
Naszym klientom oferujemy nie tylko gotowe produkty, ale także indywidualne rozwiązania.