Czytniki PAC

Czytniki RFID serii PAC

Czytniki biurkowe serii PAC w obudowie o rozmiarze 92 x 146 x 29mm dzięki interfejsowi USB (w klasie CDC - emulacja portu szeregowego oraz klasie HID - emulacja klawiatury), są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie liczy się możliwość odczytu jak i pełnego zapisu kart zbliżeniowych m.in. w punktach sprzedaży i obsługi klienta POS, aplikacjach biletowych przy tzw. "doładowaniu" kart miejskich, systemach rejestracji czasu pracy RCP oraz wielu innych.

Bardzo ważną funkcjonalnością czytników PAC-PU jest możliwość pełnego dostępu do wszystkich sektorów kart i transponderów MIFARE® na poziomie odczytu i zapisu, jak również wbudowany mechanizm MAD (MIFARE Application Directory).

Czytnik PAC-PU obsługuje karty zbliżeniowe RFID klasy MIFARE® Classic, Plus, Ultralight, Ultralight C, DESFire, DESFire EV1 działające w paśmie częstotliwości 13,56MHz. Z kolei czytnik PAC-DU dysponuje obsługą kart i transponderów Unique, HITAG, Q5 i HID pracujących w częstotliwości 125kHz. Czytnik PAC-AU jest specjalną odmianą współpracującą z transponderami aktywnymi dalekiego zasięgu ATPLA-S i ATPLA-N.

Aktywne filtry

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Netronix PAC-AUG
PAC-AUG / PAC-AUB jest biurkowym czytnikiem i programatorem konfiguracji tagów aktywnych ATPLA-S oraz ATPLA-N. Czytnik posiada interfejs USB w klasie CDC (emulacja portu szeregowego).
Netronix PAC-DUG
PAC-DUG / PAC-DUB jest biurkowym czytnikiem i programatorem USB kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny Unique, HITAG, Q5 i HID, działających na częstotliwości 125kHz.
Netronix PAC-PUG
PAC-PUG / PAC-PUB jest biurkowym czytnikiem i programatorem USB kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Plus, Ultralight, Ultralight C,...
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Współpraca z Netronix to zawsze właściwa decyzja!

Nie spoczywając na laurach, zmieniamy się wraz ze zmieniającym się rynkiem.
Naszym klientom oferujemy nie tylko gotowe produkty, ale także indywidualne rozwiązania.