Czytniki MW

Naścienne czytniki RFID serii MW

Seria czytników MW to nasze najnowsze produkty z kategorii naściennych czytników RFID dostępnych w naszej ofercie. Kompaktowych rozmiarów dwuelementowa obudowa dostępna w dwóch kolorach, skrywa szerokie możliwości obsługi standardów zbliżeniowych oraz udostępnia szeroki zakres dostępnych interfejsów komunikacyjnych. Obudowa posiada zintegrowaną i programowalną diodę LED RGB oraz przycisk dotykowy.

Aktywne filtry

Filtruj według

Częstotliwość pracy

Napięcie zasilania

LED

Protokół

Praca "na metalu"

Zasięg odczytu

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

MW-R8B / MW-R8G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE® SLI, HID iCLASS (tylko CSN), działających na częstotliwości 13,56MHz. Czytnik przystosowany jest do pracy na powierzchniach metalowych.

  • Modbus RTU
  • "On metal"

MW-R4B / MW-R4G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE® SLI, HID iCLASS (tylko CSN), działających na częstotliwości 13,56MHz.

  • Modbus RTU

MW-UDB / MW-UDG jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID Unique (EM Microelectronic - P4150), działających na częstotliwości 125kHz, wyposażonym w interfejs 1-Wire® (emulacja Dallas DS1990). Czytnik MW-UD jest w pełni kompatybilny z kontrolerami przejścia wykorzystywanymi w systemie kontroli dostępu NACS.

MW-R7B / MW-R7G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE® SLI, HID iCLASS (tylko CSN), działających na częstotliwości 13,56MHz.

  • Modbus RTU

MW-D7B / MW-D7G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin Unique, HITAG, Q5 i HID, działających na częstotliwości 125kHz.

  • Modbus RTU
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Szukasz niestandardowych produktów RFID?

Poza ofertą uniwersalnych modułów oraz czytników RFID dostępnych stale w ofercie
firma Netronix świadczy usługi projektowania urządzeń RFID na indywidualne zamówienie.

Dzięki temu istnieje możliwość ścisłego dopasowania zaprojektowanego urządzenia RFID do specyfiki aplikacji docelowej.