Urządzenia systemu NACS

Urządzenia systemu NACS

Urządzenia systemu NACS stanowią sprzętową warstwę systemu kontroli dostępu, zapewniającą jego działanie.

Aktywne filtry

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

UW-MDS jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID MIFARE® Classic (ISO 14443-3), działających na częstotliwości 13.56MHz, wyposażonym w interfejs 1-Wire® (emulacja Dallas DS1990). Czytnik UW-MDS jest w pełni kompatybilny z kontrolerami przejścia wykorzystywanymi w systemie kontroli dostępu NACS.

UW-UDS jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID Unique (EM Microelectronic - P4150), działających na częstotliwości 125kHz, wyposażonym w interfejs 1-Wire® (emulacja Dallas DS1990). Czytnik UW-UDS jest w pełni kompatybilny z kontrolerami przejścia wykorzystywanymi w systemie kontroli dostępu NACS.

MW-UDB / MW-UDG jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID Unique (EM Microelectronic - P4150), działających na częstotliwości 125kHz, wyposażonym w interfejs 1-Wire® (emulacja Dallas DS1990). Czytnik MW-UD jest w pełni kompatybilny z kontrolerami przejścia wykorzystywanymi w systemie kontroli dostępu NACS.

Urządzenie COTER-ECI służy do konwersji sygnałów przenoszonych poprzez sieć Ethernet na sygnały interfejsu szeregowego CAN 2.0B.

  • EOL
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Szukasz niestandardowych produktów RFID?

Poza ofertą uniwersalnych modułów oraz czytników RFID dostępnych stale w ofercie
firma Netronix świadczy usługi projektowania urządzeń RFID na indywidualne zamówienie.

Dzięki temu istnieje możliwość ścisłego dopasowania zaprojektowanego urządzenia RFID do specyfiki aplikacji docelowej.