Sterowniki szafek basenowych

Sterowniki szafek dla systemów szatniowych

Niezależnie czy jest to modernizowany czy nowy obiekt, żadna nowoczesna pływalnia, siłownia nie może obyć się bez łatwych w obsłudze i bezpiecznych systemów skrytek dla swoich gości. Niezbędnym ich elementem jest tzw. sterownik basenowy, który wraz z dedykowanym oprogramowaniem służy do zarządzania systemem, w tym m.in. do przypisywania transponderów do użytkowników i rejestrowania dostępu do szafek.

Sterownik pełni funkcję wykonawczą i może pracować w trybie online (łącząc się z oprogramowaniem za pośrednictwem interfejsu Ethernet), lub całkowicie autonomicznie w trybie offline. To co powinno cechować nowoczesny sterownik basenowy, to jego modułowa konstrukcja, umożliwiająca w miarę potrzeb rozbudowę o kolejne wyjścia przekaźnikowe sterujące zamkami elektromagnetycznymi w każdej z szafek.

Istnieją różne rodzaje systemów szafek basenowych. Najpopularniejsze są systemy wykorzystujące technologię RFID. W takich systemach transpondery są zazwyczaj w postaci kart zbliżeniowych lub bransoletek. Mając to na uwadze, warto wybrać rozwiązanie sterownika basenowego, który domyślnie obsługuje taką funkcjonalność. Netronix jako firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu systemów kontroli dostępu RFID, opracowała kompleksowy ekosystem współpracujących urządzeń dla aplikacji szafek basenowych (szatniowych) w tym m.in. sterowniki basenowe MMSB1 oraz MMSB2, moduły rozszerzeń (dodatkowe wyjścia przekaźnikowe MMSBR-8, wyświetlacze MSSBL) oraz czytniki RFID z interfejsem 1-Wire® (UW-MDN lub MW-R8B/G przystosowane do pracy na powierzchniach metalowych).

Aktywne filtry

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

MSSBR-8 to moduł rozszerzający (extender) dla kontrolera MSSB1, zawierający 8 dodatkowych przekaźników do sterowania zamkiem. Możliwe jest dodanie maksymalnie 4 modułów, zwiększając obsługę kontrolera o dodatkowe 32 wyjścia.

  • Nowy

MSSBL to alfanumeryczny moduł wyświetlacza, podający numer aktualnie otwartej szafki.

  • Nowy
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Szukasz niestandardowych produktów RFID?

Poza ofertą uniwersalnych modułów oraz czytników RFID dostępnych stale w ofercie
firma Netronix świadczy usługi projektowania urządzeń RFID na indywidualne zamówienie.

Dzięki temu istnieje możliwość ścisłego dopasowania zaprojektowanego urządzenia RFID do specyfiki aplikacji docelowej.