Nasi dystrybutorzy

Nasi dystrybutorzy

W razie wszelkich pytań handlowych prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami:

Informacje kontaktowe

Gamma Sp. z o.o.

Kacza 6A 01-013 Warszawa
Polska

22 862 75 00
info@gamma.pl
Strona internetowa

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Ustronna 41 93-350 Łódź
Polska

42 645 55 55
dso@tme.pl
Strona internetowa

SOS electronic s.r.o.

Pri prachárni 16 040 11 Košice
Słowacja

sales@soselectronic.com
Strona internetowa

Jak działa system kontroli dostępu na bazie Aktywnego RFID?

W odróżnieniu do systemów bazujących na pasywnym RFID, systemy Aktywnego RFID działają z większym zasięgiem odczytu dzięki wbudowanej w transponder baterii zwiększającej moc nadawania. Zwiększony zasięg w tym wypadku okupiony zostaje krótszym czasem działania oraz większym rozmiarem transpondera, lecz w niektórych zastosowaniach takie podejście jest kluczowe.

Czytaj więcej

Różnice między standardem zbliżeniowym RFID Unique a Q5?

Oba standardy zbliżeniowe łączy kilka wspólnych cech takich jak m.in. wspólna częstotliwość pracy, modulacja, kodowanie, lecz na tym kończą się ich wspólne cechy. W poniższym materiale postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie tych powszechnie stosowanych standardów RFID.

Czytaj więcej

Standard ISO/IEC 14443-A/B

ISO/IEC 14443 jest międzynarodową normą techniczną opracowaną przez International Organization for Standardization, określającą działanie kart zbliżeniowych i protokołu używanego do komunikacji z nią. Standard ISO/IEC 14443 określa dwa typy kart, mianowicie typ A oraz typ B. Oba używają tej samej częstotliwości nośnej 13,56MHz, ale korzystają z różnych schematów modulacji i kodowania.

Czytaj więcej