Australijska firma Inner Range dysponuje platformą systemową Integriti, przeznaczoną dla aplikacji kontroli dostępu.

W skład systemu Integriti wchodzi moduł Standard LAN Access Module (SLAM), będący zdarządzalnym kontrolerem przejścia, obsługującym parę drzwi za pomocą sieci RS485 bądź IP przy użyciu opcjonalnego modułu CLOE.

Moduł SLAM obsługuje parę drzwi i do czterech czytników pracujących z interfejsem RS485, aby obsłużyć czytniki wejścia i wyjścia na obu drzwiach. Alternatywnie, umożliwia podłączenie dwóch czytników WIEGAND w celu kontroli i monitorowania pojedynczych drzwi z czytnikami wejścia i wyjścia lub dwojga drzwi z jednym czytnikiem każdy. SLAM oferuje kompletny zestaw programowalnych opcji zapewniających zaawansowaną kontrolę dostępu o wysokim poziomie bezpieczeństwa, kontrolę strefy bezpieczeństwa i funkcje monitorowania alarmu drzwi.

Dzięki obsłudze interfejsu RS485 lub WIEGAND, moduł SLAM może współpracować m.in. z czytnikami RFID serii MW oraz UW firmy Netronix, obsługując funkcjonalność związaną z identyfikacją zbliżeniową, która może odbywać się za pośrednictwem kart i transponderów RFID pracujących w standardzie MIFARE® (13,65MHz), bądź Unique (125kHz).

Współpracujące urządzenia

Netronix MW-R7B / MW-R7G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE® SLI, HID iCLASS (tylko CSN), działających na częstotliwości 13,56MHz.
  • 13,56MHz
  • RS485, 1-Wire®, WIEGAND, CAN2.0B

Netronix MW-R7B / MW-R7G

Netronix MW-D7B / MW-D7G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin Unique, HITAG, Q5 i HID, działających na częstotliwości 125kHz.
  • 125kHz
  • RS485, 1-Wire®, WIEGAND, CAN2.0B

Netronix MW-D7B / MW-D7G

MW-R8B / MW-R8G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE® SLI, HID iCLASS (tylko CSN), działających na częstotliwości 13,56MHz. Czytnik przystosowany jest do pracy na powierzchniach metalowych.
  • 13,56MHz
  • RS485, 1-Wire®, WIEGAND, CAN2.0B
  • "Na metal"

Netronix MW-R8B / MW-R8G

Netronix UW-R4GB jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, iCLASS (tylko CSN), ICODE® SLI, działających na częstotliwości 13,56MHz, wyposażonym w interfejs RS485 z protokołem transmisji Netronix oraz Modbus RTU. Posiada m.in. wbudowaną antenę, buzzer, przekaźnik oraz dwie diody sygnalizacyjne oraz zegar RTC.
  • 13,56MHz
  • RS485, WIEGAND
  • RTC

Netronix UW-R4GB

Współpraca czytników RFID serii MW z modułami dostępu SLAM firmy Inner Range

Współpraca z Netronix to zawsze właściwa decyzja!

Nie spoczywając na laurach, zmieniamy się wraz ze zmieniającym się rynkiem.
Naszym klientom oferujemy nie tylko gotowe produkty, ale także indywidualne rozwiązania.