Szeroko rozumiana tematyka kontroli dostępu obejmuje również aplikacje takie jak dostęp do szafek i schowków w szatniach znajdujących się m.in. w klubach fitness, basenach, klubach sportowych, uczelniach czy wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba obsługi systemów szatniowych z dostępem przyznanym na na podstawie kart zbliżeniowych lub transponderów RFID.

Zapotrzebowanie rynku na tego typu rozwiązania dostępowe zaowocowało rozwojem urządzeń sterujących dla tych specyficznych zastosowań.

Netronix MSSB1

MSSB1

MSSB1 to moduł kontrolera kontroli dostępu do zamków szafowych. Posiada 16 niezależnych wyjść, interfejs do podłączenia czytnika kart zbliżeniowych, interfejs Ethernet do komunikacji z zewnętrznym systemem nadzoru (praca online). Możliwa jest również praca w trybie offline - autonomicznym.

Netronix MSSBR-8

MSSBR-8

MSSBR-8 to moduł rozszerzający (extender) dla kontrolera MSSB1, zawierający 8 dodatkowych przekaźników do sterowania zamkiem. Możliwe jest dodanie maksymalnie 4 modułów, zwiększając obsługę kontrolera o dodatkowe 32 wyjścia.

Netronix MSSBL

MSSBL

MSSBL to alfanumeryczny moduł wyświetlacza, podający numer aktualnie otwartej szafki.

Współpraca z Netronix to zawsze właściwa decyzja!

Nie spoczywając na laurach, zmieniamy się wraz ze zmieniającym się rynkiem.
Naszym klientom oferujemy nie tylko gotowe produkty, ale także indywidualne rozwiązania.